TK Stará Turá

Predstavujeme sa

O NAŠOM KLUBE

Tenisový klub sa nachádza v športovom areáli, v kľudnej a nefrekventovanej časti mesta. Areál TK Oskoruša Stará Turá disponuje 4. antukovými dvorcami. K dispozícii je šatňa na prezlečenie, spolu so sprchou a WC.  Hlavnou úlohou je do budúcna získavanie a výchova tenisovej mládeže, zabezpečenie tréningového procesu a neskôr i súťažného tenisu ( jednotlivci a družstvá ). Taktiež poskytujeme nadšencom tenisu svoje priestory pre amatérsky a rekreačný tenis. 

Vďaka svojej polohe je to ideálne miesto pre športovo založených klientov, prípadne celé športové kolektívy. V dosahu niekoľkých desiatok metrov sa nachádza futbalový štadión s atletickým oválom,  futbalové ihrisko s umelou trávou, kolkáreň, bowling, ihrisko na plážový volejbal, basketbalová športová hala, ktorej súčasťou je aj stolnotenisová hala, fitness centrum a plaváreň so saunou (viď virtuálna prehliadka).  V areáli je možnosť aj ubytovania, nachádza sa tu i reštaurácia a bowling bar. (www.sport-penzion.sk)


Tréner

Mgr. Tomáš Malek

narodený: 21.01.1976

Trénerské vzdelanie: tréner 1. kvalifikačného stupňa

absolvent Fakulty telesnej výchovy a športu UK BA 

kontakt:        tomasmalek9@gmail.com

Tréner

Mgr. Lukáš Hrušovský

 Absolvent Univerzity Komenského - Fakulta telesnej výchovy a športu, špecializácia: tréner tenisu. 

Športu sa aktívne venuje od jeho piatich rokov, kedy začal hrávať tenis a neskôr ho očaril ľadový hokej a futbal, v ktorom našiel uplatnenie na každej hráčskej pozícii. Futbal hrával aktívne v Nemecku, odkiaľ však odišiel a začal sa venovať zbieraniu vedomostí na akademickej pôde. Od roku 2009 sa venuje trénovaniu detí. V súčasnosti pôsobí v tenisovej škole Tennisfun a tiež ako organizátor tenisových kempov pre deti.